Medycyna Estetyczna

Oferujemy szeroki pakiet zabiegów z zakresu Medycyna Estetycznej. Nasza wykwalifikowana kadra składa się z kosmetologów z wieloletnim stażem pracy oraz z doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Oferujemy najlepszej jakości preparaty dostępne na rynku ! Pytania i rezerwacje bezpośrednio u naszego kosmetologa pod nr telefonu +48 511 401 707

LASER DIODOWY 755-808-1064mm - DEPILACJA LASEROWA

PLATFORMA MEDYCZNA SPEED LIGHT PLATINIUM to laser diodowy wysokiej mocy posiadający trzy wiązki laserowe w jednym urządzeniu! Unikalna technologia zastosowana LIGHT SPEED PLATINUM rewolucjonizuje rynek zabiegów usuwania owłosienia. Nigdy dotąd nie było powszechnie stosowane w laserach rozwiązanie połączenia trzech wiązek lasera diodowego, aleksandrytowego oraz lasera Nd:Yag - wiązki 755-808-1064mm. Urządzenie posiada wbudowaną technologię E-MOTION pozwalającą na epilację praktycznie bezbolesną ! Serdecznie zapraszamy ! PRZY ZAKUPIE PAKIETÓW dodatkowe atrakcyjne rabaty ! Mała partia: Wąsik, bródka, szyja, baki, policzki, uszy, barki, kark, brodawki, linia biała, dłonie, bikini płytkie (linia bikini), palce. Średnia partia: Pośladki, szpara pośladkowa, kłatka piersiowa, brzuch, bikini glębokie, przedramiona, pachy, plecy góra/dół. Duża partia: Łydki z kolanami, uda, ramiona, bikini brazylijskie.

DEPILACJA LASEROWA - Mała partia ciała x1
30 min
89 zł
DEPILACJA LASEROWA - Mała partia ciała x4
30 min
269 zł
DEPILACJA LASEROWA - Średnia partia ciała x1
30 min
129 zł
DEPILACJA LASEROWA - Średnia partia ciała x4
30 min
419 zł
DEPILACJA LASEROWA - Duża partia ciała x1
30 min
169 zł
DEPILACJA LASEROWA - Duża partia ciała x4
30 min
499 zł
DEPILACJA LASEROWA - 1 wybrana partia ciała 6 zabigów (wąsik, linia brzucha, kolana, pachy, broda, baki, palce)
30 min
599 zł
DEPILACJA LASEROWA - 1 wybrana partia ciała 6 zabiegów (bikini pł/gł, pośladki, przedramiona, ramiona)
30 min
799 zł
DEPILACJA LASEROWA - 1 wybrana partia ciała 6 zabiegów (uda, łydki, klatka piersiowa, brzuch, plecy góra/dół)
30 min
1099 zł

LASEROWY PEELING WĘGLOWY

Laserowy peeling węglowy jest to zabieg, który polega na naświetlaniu twarzy promieniem laserowym w obszarze skóry, która wcześniej została pokryta unikalną koloidalną zawiesiną węgla. Dzięki takiej procedurze, drobinki węgla wnikają w pory skóry i pochłaniają energię światła laserowego. Efektem zabiegu jest dogłębne oczyszczenie skóry oraz zwężenie porów skóry. Ponadto, koloryt skóry ulega ujednoliceniu, stany zapalne zostają zminimalizowane, wydzielanie sebum jest regulowane, a komórki skóry stymulowane są do odnowy.

Laserowy peeling węglowy - twarz
30 min
199 zł
Laserowy peeling węglowy - szyja
30 min
99 zł
Laserowy peeling węglowy - dekolt
30 min
149 zł
Laserowy peeling węglowy - twarz +szyja
30 min
249 zł
Laserowy peeling węglowy - twarz + szyja + dekolt
30 min
349 zł

LASEROWE USUWANIE TATUAŻY

Zabieg laserowy uchodzi za jeden z najskuteczniejszych i najbardziej nowoczesnych metod usuwania tatuażu. Laserowe usuwanie tatuażu wymaga ingerencji w głębsze warstwy skóry, gdzie znajdują się komórki żerne wypełnione barwnikiem. Podczas zabiegu promień lasera rozbija cząsteczki atramentu, które następnie są wchłaniane przez organizm. Trzeba sobie zdawać sprawę, że laserowe usunięcie tatuażu wymaga co najmniej kilku sesji, ich ilość zależy przede wszystkim od wielkości tatuażu i zastosowanych do jego wykonania barwników.

Laserowe usuwanie tatuaży
30 min
od 180 zł

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Terapia osoczem bogatopłytkowym to nowatorska metoda redukcji lub usuwania zmarszczek na twarzy. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego inaczej zwany jest wampirzym liftingiem. Jest dobrą alternatywą dla tych kobiet, które mają problem z napięciem, elastycznością skóry oraz przebarwieniami. Terapia osoczem bogatopłytkowym ma coraz szersze grono zwolenników. Efektem jest skóra bardzo rozświetlona i widocznie młodsza. Zabieg wykonuje się w celu liftingu, wyrównania kolorytu, rozświetlenia i zagęszczenia skóry. ZNIECZULENIE W CENIE. CENA DOTYCZY JEDNEJ Z WYBRANYCH PARTII - PRZY ZAKUPIE WIĘKSZEJ ILOŚCI - CENA INDYWIDUALNIE DO USTALENIA.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE - TWARZ / SZYJA / DEKOLT / DŁONIE
60 min
500,00 zł

BOTOX

Botox to najskuteczniejszy zabieg medycyny estetycznej wykorzystywany na zmarszczki mimiczne. Botox jest skuteczny na zmarszczki poprzeczne czoła, pionowe między brwiami, tak zwane lwie zmarszczki, wokół oczu takie jak kurze łapki.

BOTOX - CZOŁO
30 min
399,00 zł
BOTOX - KURZE ŁAPKI
30 min
399,00 zł
BOTOX - LWIA ZMARSZCZKA
30 min
399,00 zł

POWIĘKSZANIE UST - WYPEŁNIACZ

Powiększanie ust cieszy się ogromną popularnością w naszym gabinecie. Jest to zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg sprawi, że twoje usta będą pełniejsze i nawilżone w mgnieniu oka. Zabieg stosuje się w przypadku, gdy nasze usta są zbyt wąskie, asymetryczne lub wysuszone. ZNIECZULENIE W CENIE.

POWIĘKSZANIE UST - WYPEŁNIACZ FILORGA
30 min
750,00 zł
POWIĘKSZANIE UST - WYPEŁNIACZ PRINCESS
30 min
650,00 zł

WYPEŁNIENIE BRUZD

Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego usieciowanego w miejscu, gdzie tworzy się bruzda / bruzda nosowo-wargowa, linie marionetek /. Wstrzyknięcie może być wykonane za pomocą igły, wtedy potrzeba kilku nakłuć skóry wzdłuż przebiegu bruzdy. Podajemy zazwyczaj od 0,5 ml do 1 ml preparatu na każdą bruzdę, w zależności od jej wielkości i głębokości. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi być odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze. ZNIECZULENIE W CENIE.

WYPEŁNIENIE BRUZD - WYPEŁNIACZ FILORGA
30 min
750,00 zł
WYPEŁNIENIE BRUZD - WYPEŁNIACZ PRINCESS
30 min
650,00 zł

HYDROBOOSTER

Hydrobooster to głęboka mezoterapia łącząca dwa zabiegi w jednym: NCTF 135HA, zawiera kwas hialuronowy oraz aż 53 składniki aktywne oraz M-HA 18, który jest mieszanką kwasu hialorunowego i glicerolu. Podanie tak połączonego zastrzyku pod skórę daje spektakularne efekty. Jest to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla Twojej skóry. Daje jej wszystko, czego potrzebuje. Zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw naskórka i skóry właściwej. Odbudowuje strukturę skóry i poprawia jej gęstość. Wygładza powierzchowne zmarszczki. Działa ujędrniająco, rozświetlająco oraz zwęża rozszerzone pory. ZNIECZULENIE W CENIE.

HYDROBOOSTER
60 min
450,00 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to popularny zabieg poprawiający kondycje skóry. Jej wyjątkowość tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych, które docierają w głąb skóry - czyli tam, gdzie nie jest w stanie przeniknąć żaden krem! Mezoterapia igłowa twarzy to jeden z najlepszych naturalnych zabiegów, który skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Dzięki mezoterapii igłowej w głąb skóry wprowadzamy drogocenne substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesy produkcji kolagenu i elastyny. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg jest stosowany w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu i rozstępów. ZNIECZULENIE W CENIE.

MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZ
40 min
250,00 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZ lub GŁOWA
40 min
200,00 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLICE: OCZU / UST / CZOŁO
40 min
150,00 zł

LIPOLIZA INNIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to bezinwazyjna, bo nieoperacyjna, metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała.

LIPOLIZA INIEKCYJNA - 1 AMPUŁKA
40 min
150,00 zł
LIPOLIZA INIEKCYJNA - 3 AMPUŁKI
40 min
380,00 zł
LIPOLIZA INIEKCYJNA - 6 AMPUŁEK
40 min
650,00 zł