Medycyna Estetyczna

Oferujemy szeroki pakiet zabiegów z zakresu Medycyna Estetycznej. Współpracujemy z dyplomowanymi specjalistami. Oferujemy promocyjne ceny / wykwalifikowaną kadrę / najlepszej jakości preparaty dostępne na rynku ! Pytania i rezerwacje bezpośrednio u naszego kosmetologa pod nr telefonu +48 511 401 707

LASER DIODOWY - 755-808-1064mm

Oferta w trakcie przygotowania !

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Terapia osoczem bogatopłytkowym to nowatorska metoda redukcji lub usuwania zmarszczek na twarzy. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego inaczej zwany jest wampirzym liftingiem. Jest dobrą alternatywą dla tych kobiet, które mają problem z napięciem, elastycznością skóry oraz przebarwieniami. Terapia osoczem bogatopłytkowym ma coraz szersze grono zwolenników. Efektem jest skóra bardzo rozświetlona i widocznie młodsza. Zabieg wykonuje się w celu liftingu, wyrównania kolorytu, rozświetlenia i zagęszczenia skóry. ZNIECZULENIE W CENIE. CENA DOTYCZY JEDNEJ Z WYBRANYCH PARTII - PRZY ZAKUPIE WIĘKSZEJ ILOŚCI - CENA INDYWIDUALNIE DO USTALENIA.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE - TWARZ / SZYJA / DEKOLT / DŁONIE
60 min
750,00 zł

BOTOX

Botox to najskuteczniejszy zabieg medycyny estetycznej wykorzystywany na zmarszczki mimiczne. Botox jest skuteczny na zmarszczki poprzeczne czoła, pionowe między brwiami, tak zwane lwie zmarszczki, wokół oczu takie jak kurze łapki.

BOTOX - CZOŁO
30 min
500,00 zł
BOTOX - KURZE ŁAPKI
30 min
500,00 zł
BOTOX - LWIA ZMARSZCZKA
30 min
500,00 zł

POWIĘKSZANIE UST - WYPEŁNIACZ

Powiększanie ust cieszy się ogromną popularnością w naszym gabinecie. Jest to zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg sprawi, że twoje usta będą pełniejsze i nawilżone w mgnieniu oka. Zabieg stosuje się w przypadku, gdy nasze usta są zbyt wąskie, asymetryczne lub wysuszone. ZNIECZULENIE W CENIE.

POWIĘKSZANIE UST - WYPEŁNIACZ FILORGA
30 min
900,00 zł
POWIĘKSZANIE UST - WYPEŁNIACZ PRINCESS
30 min
800,00 zł

WYPEŁNIENIE BRUZD

Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego usieciowanego w miejscu, gdzie tworzy się bruzda / bruzda nosowo-wargowa, linie marionetek /. Wstrzyknięcie może być wykonane za pomocą igły, wtedy potrzeba kilku nakłuć skóry wzdłuż przebiegu bruzdy. Podajemy zazwyczaj od 0,5 ml do 1 ml preparatu na każdą bruzdę, w zależności od jej wielkości i głębokości. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi być odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze. ZNIECZULENIE W CENIE.

WYPEŁNIENIE BRUZD - WYPEŁNIACZ FILORGA
30 min
900,00 zł
WYPEŁNIENIE BRUZD - WYPEŁNIACZ PRINCESS
30 min
800,00 zł

HYDROBOOSTER

Hydrobooster to głęboka mezoterapia łącząca dwa zabiegi w jednym: NCTF 135HA, zawiera kwas hialuronowy oraz aż 53 składniki aktywne oraz M-HA 18, który jest mieszanką kwasu hialorunowego i glicerolu. Podanie tak połączonego zastrzyku pod skórę daje spektakularne efekty. Jest to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla Twojej skóry. Daje jej wszystko, czego potrzebuje. Zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw naskórka i skóry właściwej. Odbudowuje strukturę skóry i poprawia jej gęstość. Wygładza powierzchowne zmarszczki. Działa ujędrniająco, rozświetlająco oraz zwęża rozszerzone pory. ZNIECZULENIE W CENIE.

HYDROBOOSTER
60 min
500,00 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to popularny zabieg poprawiający kondycje skóry. Jej wyjątkowość tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych, które docierają w głąb skóry - czyli tam, gdzie nie jest w stanie przeniknąć żaden krem! Mezoterapia igłowa twarzy to jeden z najlepszych naturalnych zabiegów, który skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Dzięki mezoterapii igłowej w głąb skóry wprowadzamy drogocenne substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesy produkcji kolagenu i elastyny. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg jest stosowany w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu i rozstępów. ZNIECZULENIE W CENIE.

MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZ
40 min
300,00 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZ lub GŁOWA
40 min
250,00 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLICE: OCZU / UST / CZOŁO
40 min
200,00 zł

LIPOLIZA INNIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to bezinwazyjna, bo nieoperacyjna, metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała.

LIPOLIZA INIEKCYJNA - 1 AMPUŁKA
40 min
150,00 zł
LIPOLIZA INIEKCYJNA - 3 AMPUŁKI
40 min
380,00 zł
LIPOLIZA INIEKCYJNA - 6 AMPUŁEK
40 min
650,00 zł