Medycyna Estetyczna

Oferujemy szeroki pakiet zabiegów z zakresu Medycyna Estetycznej. Nasza wykwalifikowana kadra składa się z kosmetologów z wieloletnim stażem pracy oraz z doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Oferujemy najlepszej jakości preparaty dostępne na rynku ! Pytania i rezerwacje bezpośrednio u naszego kosmetologa pod nr telefonu +48 511 401 707

LASER DIODOWY 755-808-1064mm - DEPILACJA LASEROWA / lub IN-MOTION

Drogi Kliencie, przed depilacją laserową należy ogolić włosy maszynka jednorazową. PLATFORMA MEDYCZNA SPEED LIGHT PLATINIUM to laser diodowy wysokiej mocy posiadający trzy wiązki laserowe w jednym urządzeniu! Unikalna technologia zastosowana LIGHT SPEED PLATINUM rewolucjonizuje rynek zabiegów usuwania owłosienia. Nigdy dotąd nie było powszechnie stosowane w laserach rozwiązanie połączenia trzech wiązek lasera diodowego, aleksandrytowego oraz lasera Nd:Yag - wiązki 755-808-1064mm. Urządzenie posiada wbudowaną technologię E-MOTION pozwalającą na epilację praktycznie bezbolesną ! Serdecznie zapraszamy ! PRZY ZAKUPIE PAKIETÓW dodatkowe atrakcyjne rabaty ! - PYTAJ W SALONIE ! Mała partia: Wąsik, bródka, szyja, baki, policzki, uszy, barki, kark, brodawki, linia biała, dłonie, bikini płytkie (linia bikini), palce. Średnia partia: Pośladki, szpara pośladkowa, kłatka piersiowa, brzuch, bikini glębokie, przedramiona, pachy, plecy góra/dół. Duża partia: Łydki z kolanami, uda, ramiona, bikini brazylijskie.

DEPILACJA LASEROWA - zabieg próbny
15 min
+ 100 zł
DEPILACJA LASEROWA - Mała partia ciała x4
15 min
350 zł
DEPILACJA LASEROWA - Mała partia ciała x6
15 min
500 zł
DEPILACJA LASEROWA - Średnia partia ciała x4
15 min
500 zł
DEPILACJA LASEROWA - Średnia partia ciała x6
15 min
750 zł
DEPILACJA LASEROWA - Duża partia ciała x4
15 min
750 zł
DEPILACJA LASEROWA - Duża partia ciała x6
15 min
1000 zł

ENDERMOLOGIA - Elite Shape Exclusive

ENDERMOLOGIA - Elite Shape Exclusive - Nowy wymiar modelowania sylwetki! - najnowsza generacja hitowego Elite Shape Face&Body już dostępna w Studio Wizażu i Stylizacji ! Poznaj system 5 technologii działających w służbie piękna! Skuteczne modelowanie sylwetki, likwidacja cellulitu, ujędrnienie skóry twarzy i ciała. TOTALNA NOWOŚĆ! LIFTING BIUSTU I POŚLADKÓW! 5 technologii - 1 zabieg - 1 godzina - 1 rozmiar mniej! NOWA GENERACJA – NOWY STANDARD W MODELOWANIU SYLWETKI Liposukcja kawitacyjna z radiofrekwencją w 1 głowicy! Ulepszone mechaniczne rolki zwiększające drenaż limfatyczny Mechaniczna stymulacja poprzez zassanie i masaż Wspomagające działanie INFRARED. Twarz: Lifting skóry, poprawa napięcie i widoczne zarysowanie owalu twarzy Likwidacja tzw. „chomików’ oraz obkurczenie zwisającego podbródka Redukcja zmarszczek, wyraźne spłycenie oznak starzenia wokół oczu Redukcja blizn i rozstępów, regeneracja tkanek. Ciało: Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu Wymodelowanie sylwetki Zmniejszenie rozstępów, blizn, obrzęku Ujędrnienie skóry Aktywowanie metabolizmu. Działanie fizjologiczne Elite Shape Exclusive na ciało: Drenaż limfatyczny tkanki łącznej Przyspieszenie procesów przemiany materii Zwiększenie dostaw tlenu i substratów energetycznych i czynnościowych Zwiększenie przepływu krwi i limfy Pobudzenie przemiany materii w komórkach Poprawa napięcia mięśniowego Działanie przeciwbólowe i rozluźniające napiętych mięśni Przyspieszenie procesów gojenia się tkanki.

Kombinezon zabiegowy - wymagany do zabiegu
---
110,00 zł
Zabieg Endermologia wybrane partie ciała - 1x
40 min
135,00 zł
Zabieg Endermologia wybrane partie ciała - 5x
40 min
550,00 zł
Zabieg Endermologia wybrane partie ciała - 10x
40 min
999,00 zł
Liposukcja kawitacyjna - 1x
20 min
135,00 zł
Liposukcja kawitacyjna - 5x
20 min
550,00 zł
Liposukcja kawitacyjna - 10x
20 min
999,00 zł
Ujędrnienie i powiększenie biustu / pośladki - 1 zabieg
20 min
99,00 zł
Ujędrnienie i powiększenie biustu / pośladki - 10 zabiegów
20 min
799,00 zł
Modelowanie twarzy lub podbródka - 1 zabieg
20 min
99,00 zł
Modelowanie twarzy lub podbródka - 10 zabiegów
20 min
799,00 zł
Endermologia + Liposukcja ultradzwiękowa - 1 zabieg
60 min
189,00 zł
Endermologia + Liposukcja ultradzwiękowa - 5 zabiegów
60 min
799,00 zł
Endermologia + Liposukcja ultradzwiękowa - 10 zabiegów
60 min
1700,00 zł

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA TERMOFRAX

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który łączy dwie techniki oddziaływania: 1. Nakłuwanie skóry mikroigłami, które uszkadzając mechanicznie tkankę pobudzają naturalne procesy regeneracyjne podgrzanie skóry za pomocą fali radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje ich odnowę. 2. Określany jako „nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA TWARZ
60 min
250 zł
RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA TWARZ + SZYJA + DEKOLT
60 min
350 zł
RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA CIAŁA (BRZUCH, BOCZKI, POŚLADKI, UDA PRZÓD LUB TYŁ)
60 min
899 zł

USUWANIE PAJĄCZKÓW, WŁÓKNIAKÓW METODĄ KOAGULACJI

USUNIĘCIE ZNAMIONA
15 min
+ 75 zł
USUNIĘCIE 3x ZNAMION
15 min
200 zł
USUNIĘCIE 6x ZNAMION
30 min
300 zł
USUNIĘCIE 12x ZNAMION
45 min
450 zł

LASEROWY PEELING WĘGLOWY

Laserowy peeling węglowy jest to zabieg, który polega na naświetlaniu twarzy promieniem laserowym w obszarze skóry, która wcześniej została pokryta unikalną koloidalną zawiesiną węgla. Dzięki takiej procedurze, drobinki węgla wnikają w pory skóry i pochłaniają energię światła laserowego. Efektem zabiegu jest dogłębne oczyszczenie skóry oraz zwężenie porów skóry. Ponadto, koloryt skóry ulega ujednoliceniu, stany zapalne zostają zminimalizowane, wydzielanie sebum jest regulowane, a komórki skóry stymulowane są do odnowy.

Laserowy peeling węglowy - twarz
30 min
210 zł
Laserowy peeling węglowy - twarz 3 zabiegi
30 min
500 zł

LASEROWE USUWANIE TATUAŻY

Zabieg laserowy uchodzi za jeden z najskuteczniejszych i najbardziej nowoczesnych metod usuwania tatuażu. Laserowe usuwanie tatuażu wymaga ingerencji w głębsze warstwy skóry, gdzie znajdują się komórki żerne wypełnione barwnikiem. Podczas zabiegu promień lasera rozbija cząsteczki atramentu, które następnie są wchłaniane przez organizm. Trzeba sobie zdawać sprawę, że laserowe usunięcie tatuażu wymaga co najmniej kilku sesji, ich ilość zależy przede wszystkim od wielkości tatuażu i zastosowanych do jego wykonania barwników.

Laserowe usuwanie tatuaży
30 min
od 210 zł

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Terapia osoczem bogatopłytkowym to nowatorska metoda redukcji lub usuwania zmarszczek na twarzy. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego inaczej zwany jest wampirzym liftingiem. Jest dobrą alternatywą dla tych kobiet, które mają problem z napięciem, elastycznością skóry oraz przebarwieniami. Terapia osoczem bogatopłytkowym ma coraz szersze grono zwolenników. Efektem jest skóra bardzo rozświetlona i widocznie młodsza. Zabieg wykonuje się w celu liftingu, wyrównania kolorytu, rozświetlenia i zagęszczenia skóry. ZNIECZULENIE W CENIE. CENA DOTYCZY JEDNEJ Z WYBRANYCH PARTII - PRZY ZAKUPIE WIĘKSZEJ ILOŚCI - CENA INDYWIDUALNIE DO USTALENIA.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWE
60 min
500,00 zł
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE - TWARZ / SZYJA / DEKOLT / DŁONIE
60 min
500,00 zł

BOTOX

Botox to najskuteczniejszy zabieg medycyny estetycznej wykorzystywany na zmarszczki mimiczne. Botox jest skuteczny na zmarszczki poprzeczne czoła, pionowe między brwiami, tak zwane lwie zmarszczki, wokół oczu takie jak kurze łapki.

BOTOX - CZOŁO, KURZE ŁAPKI, LWIA ZMARSZCZKA
30 min
450,00 zł

STYMULATORY TKANKOWE

Stymulatory tkankowe.

STYMULATORY TKANKOWE
30 min
650,00 zł

DR CYJ

DR CYJ, mezoterapia igłowa skóry głowy peptydami biomimetycznymi w celu pobudzenia mieszków włosowych do produkcji nowych włosów. Terapia łysienia adrogenowego u kobiet i mężczyzn.

DR CYJ
30 min
550,00 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to popularny zabieg poprawiający kondycje skóry. Jej wyjątkowość tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych, które docierają w głąb skóry - czyli tam, gdzie nie jest w stanie przeniknąć żaden krem! Mezoterapia igłowa twarzy to jeden z najlepszych naturalnych zabiegów, który skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Dzięki mezoterapii igłowej w głąb skóry wprowadzamy drogocenne substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesy produkcji kolagenu i elastyny. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg jest stosowany w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu i rozstępów. ZNIECZULENIE W CENIE.

MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZ
40 min
350,00 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY
40 min
250,00 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLICE: OCZU / UST / CZOŁO
40 min
250,00 zł

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to bezinwazyjna, bo nieoperacyjna, metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała.

LIPOLIZA INIEKCYJNA - 1 AMPUŁKA
40 min
300,00 zł